Lajmet e fundit

Á E Dini Sa Vjeç Është Árbana Osmani Dhe Sa Vite Është Më E Madhe Se I Dashuri I Saj.

Advertisement

 

Moderatorja e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Árbana Osmani, është një ndër figurat më të njohura të ekranit shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram. Për të gjithë kuriozët, Árbana ka lindur më 7 maj të vitit 1983 dhe se moderatorja kete maj do te mbush 39 vjeç.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikull i vazhdon..

Advertisement

 

Ne te njejten date ka lindur dhe i dashuri i saj Eduarti, por ai ka lindur plot 4 vite me pas. Pra diferenca ne moshe e Árbanes me Eduartin 4 vite me e madhe, nje diference qe per dy te dashuruarit nuk ka aspak rendesi me sa duket.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Së bashku me Árbanën, ditëlindjen e festojnë në të njëjtën ditë edhe kolegët e saj; regjisori i emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj dhe gazetari Eraldo Rexho, të cilët Árbana i ka uruar në Instastory. “Gëzuar ditëlindjen binjak”, shkruan Árbana krahas fotos së Eduart Grishajt, ndërsa në pozën me Eraldo Rexhon ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen Laldo”

Advertisement