Lajmet e fundit

Ajo Ishte Në Ko.Ma Për 78 Ditë Dhe Kur U Zgjua Zbuloi Të Vërtetën – Këtë E Bënë Nëna Dhe Burri I Saj

Advertisement

 

Një grua nga Brazili para tre vitesh pësoi in.farkt për shkak të së cilës ra në ko.ma dhe kaloi 78 ditë dhe pasi u zgjua, përveç lajmit të keq për shëndetin, mori edhe një lajm tjetër të pakëndshëm.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Camila Vanessa Cordeiro de Melo, 25 vjeç, takoi njeriun e ëndrrave të saj. Ai ishte dhjetë vjet më i madh se ajo, por ata u dashuruan pavarësisht moshës. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vitin 2013, ndërsa një vit më vonë patën një djalë, shkruan “Sun”.
Megjithatë, përralla e saj përfundoi në vitin 2017, kur iu desh të operohej pas një goditjeje. Ajo kaloi 78 ditë në ko.ma dhe kur u zgjua zbuloi se nëna dhe bashkëshorti i saj filluan një lidhje emocionale dhe më vonë u martuan.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

 

– Nëna ime shkonte në shtëpinë time për të ndihmuar burrin dhe djalin tim, ndërsa unë isha në spital. Gjatë katër muajve që luftoja për jetën, burri më vizitoi dy herë dhe nëna ime kurrë.
“Babai më tha lajmin kur u zgjova dhe që atëherë nuk mund ta quaj më nënën time “nënë”, tha Camila. Ajo përjetoi tradhtinë, zhgënjimin dhe dhimbjen më të madhe në jetën e saj, për të cilën thotë se i ka ngulitur në zemër. Ajo nuk mund ta besonte që të dy ishin të martuar dhe festuan publikisht dashurinë e tyre.Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Djali i Camilla-s e sheh babain disa herë në javë dhe ajo mendon se nuk është e shëndetshme që një 6-vjeçar të ekspozohet në një situatë kaq toksike.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Advertisement