Lajmet e fundit

Árjola E Rrëfen Për Herë Të Parë: Shkalloi Fisi Kur Pa Se Çfarë Kisha Bërë Me Bujar Ásqeriun, Mami Im

 

Árjola e rrëfen për herë të parë: Shkalloi fisi kur pa se çfarë kisha bërë me Bujar Ásqeriun, mami im

 

Áktorja Árjola Demiri ka treguar paragjykimet me të cilat është hasur epër shkak të profesionit të saj. Gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së BBV, teksa bisedonte me konkurenten tjetër të “BBVIP”, moderatoren Einxhel Shkira, Árjola i ka treguar se një puthje me aktorin e njohur shqiptar, Bujar Ásqeriu kishte shkaktuar debat në familjen e saj.
Shtyp hapësiren rek.lamuese me poshte dhe lexo lajmin e plote

 

“Bëra filmin Njerka, puthesha me Bujar Ásqeriun. Shkalloi farefisi. Edhe mami më thoshte; ça faji kam unë… Ne jemi shumë të lidhur. I thashë mamit se ky është profesion, ka edhe më keq,”-tregoi ajo teksa ndodheshin në oborrin e suitës.
Shtyp hapësiren rek.lamuese me poshte dhe shikoni pamjet