Lajmet e fundit

Aurela Gaçe Si Asnjëherë, Prezanton Heroin E Saj’ Dhe Rrëfen Prapaskenat: Lu.Ftoi I Vetëm Me Një…

 

Pas disa javësh mundimesh, këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka dhënë lajmin e mirë se ka mundur ta rifitojë plotësisht llogarinë e saj në ‘Facebook’.

 

Ajo ka prezantuar’ ‘heroin’.
“Që ta dini ju, ky super djali këtu, punoi për të më kthyer faqen zyrtare në Facebook “fanpage” Ishte nje “lu.ftë ” e ashpër ditore mes nesh e hajdutëve”, – tha Aurela.

 

Që ta dini ju, ky super djali këtu ,punoi per të më kthyer faqen zyrtare në Facebook #fanpage . Ishte nje “luftë ” e ashpër ditore mes nesh e hajdutëve .
Ata ishin grup. Rei ishte vetëm .
E ajo qe më gezon, përveçse zotësisë së tij, eshte edhe ana njerëzore.

 

Ai u afrua te me ndihmoje pa asnje perfitim, thjeshtë doli në mbrojtje te imazhit tim, pa më takuar kurrë më parë.
Ku gjenden kollaj këta njerez?”, shkruan ajo.Shiko pamjet KE TU…