Lajmet e fundit

E mbani mend aktoren e njohur Kasandra? Ja si duket ajo pas kaq shume vitesh, dita dites vjen duke u ri nuar

 

Aktorja Coraima Torres u bë e njohur nga roli i saj si “Kasandra” në serialin që në ekranet shqiptare u transmetua 20 vite më parë.
45 vjeçarja, edhe pse kanë kaluar dy dekada ende mbahet mend nga audienca e asaj kohe për rolin e saj si “Kasandra”.

 

Ajo ka publikuar së fundi një foto në rrjetin e saj social, ku duket qarte se eshte ende e bukur si atehere, e madje duket sikur po vjen e ri nohet dita dites.
Coraima Torres e kishte rolin e saj të parë protagoniste në vitin 1992, në serialin shumë te famshëm “Kasandra”, që u shfaq në më shumë se 100 vende të botës në ato vite.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…