Lajmet e fundit

E Papritur : ‘Dhëmbët Si Lepur Dhe Ke Gjithë Ato Lekë’, Arbana Osmani E Le Me Gisht Ne Goje Ndjekësin Pas Ofe.Ndimit

 

Moderatorja e njohur Arbana Osmani gjithmone ne fotot e saj del duke pozuar e buzeqeshur dhe se fundmi ne nje nga fotot e saj nje nder komentet ne to ka bere pershtypje shume dhe ajo i ka kthyer pergjigje shume thjeshte.

 

Komentuesja shkruan: Se i ke dhembet si lepur dhe gjithe ato leke!
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Dhe Abana qe i kthehet “Lek i cuar dem”, duke shaktuar te qeshura te ndjekesit.Shikoni fotot ne hapesiren reklamuese ne vazhdim