Lajmet e fundit

Ku Po I Marrin Leket: Makina E Deputetes Elisa Spiropali Kushton Pak A Shumë Sa Shtëpia Juaj (Foto)

 

Në një kohë që qytetarët dhe opozita po protestojnë kundër qeverisë për rritjen e cimemve, dhe përke qësimin e situatës ekonomike, duket se për deputeten e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali situata nuk është e tillë.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Gazeta “Panorama”, ka publikuar këtë të shtunë një foto të saj me një makinë të re super-luksoze, “Mercedez-Benz GLA 200”. Me një kërkim të thjeshtë në “Google” rezulton se automjeti në fjalë, ka një kosto prej të paktën 54 mijë dollarë.

 

Jo pak për një nga emrat e rinj të Parlamentit shqiptar, që doli për herë të parë deputete në zgjedhjet e kaluara, nën siglën e Partisë Socialiste. Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që shohim politikanë dhe zyrtarë të tjerë që lëvizin me makina luksoze, pse jo edhe me çmime “të kripura”.