Lajmet e fundit

Ndodhi Në Studion E Blendi Fevziut! Kreshnik Spahiu Tregon Çfarë E Ka Tronditur

 

Një e moshuar i ka shkuar përballë kryeministrit Rama në emisionin ‘Opinion’ duke e pyetur për pensionet pasi sipas saj nuk mund të përballohet jetesa me 75 mijë lekë.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Por kreu i qeverisë në një moment e pyet qytetaren nëse ka marrë bonusin me vlerë 30 mijë lekë të vjetra si pjesë e paketës së Rezistencës Sociale. Menjëherë më pas e urdhëron duke i thënë: “Shko ulu aty”. Lidhur me këtë ka reaguar i tronditur juristi i njohur Kreshnik Spahiu.
“Mbrëmë një grua e moshuar debatoi në TV me kryeministrin për pensionin e saj minimal 7.500 lekë.

 

Më shumë se varfëria, dje u trondita nga arroganca e Edi Ramës përballë një njeriu të varfër dhe në mjerim.
Pushteti të sëmur nga koka, varfëria të sëmur nga trupi”, shkruan Spahiu.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…