Lajmet e fundit

“Pse nuk martohesh, je ende e freskët”/ Fansat pyesin hapur Monika Lubonjën, aktorja i jep përgjigjen epike

 

“Pse nuk martohesh, je ende e freskët”/ Fansat pyesin hapur Monika Lubonjën, aktorja i jep përgjigjen epike
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Aktorja e njohur dhe ish-banorja e BBV, Monika Lubonja i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në rrjete sociale. Të shumtë kanë qenë fansat që kanë pyetur aktoren se përse nuk martohesh, duke shtruar pyetjen se është “tepër e freskët”.
“Pse nuk martohesh, je e re e freskët” e kanë pyetur ndjekësit në rrjetet sociale, ndërsa ish-banorja e Big Brother Vip ka thënë se është ende në kërkim të princit të kaltër.

 

“Sepse jam në kërkim. Nuk ka dalë akoma princi kaltër”, tha Monika.
Kujtojmë se Monika ka patur një martesë të mëparshme, prej cilës ka vajzën e saj Tea.