Lajmet e fundit

Saimiri nuk e zgjodhi para dy vitesh/ Engjëll jep lajmin e bukur, është shtazënë me këngëtarin e njohur shqiptar…

 

Saimiri nuk e zgjodhi para dy vitesh/ Engjëll jep lajmin e bukur, është shtazënë me këngëtarin e njohur shqiptar
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Modelja Kristina Bakiu, ish-konkurrentja e “Love Story” Engjëll Lengo dhe moderatorja Dojna Mema kanë zbuluar se janë shtatzënë.Kristina ndau 3 foto me barkun e rrumbullakosur dhe tregoi se është në javën e 30 të shtatzënisë.Engjëll publikoi foto krah partnerit të saj, këngëtarit Vani Gjuzi duke treguar dhe barkun me fustanin e zi të ngushtë.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

 

Ndërsa Dojna postoi një video në natyrë ku tregonte barkun dhe shkruante fjalë
emocionuese: “Fjalet s’me mungojne k urre, por qe te pershkruaj ate qe ndiej tani, do te me duhej ti krijoja. Ndaj po te le ty mam te flasesh, me rrahjet e zemres sate”.