Lajmet e fundit

Të Gjithë U Cmendem Nga Mbesa E Tij, Por Ja Kush Është Vajza E Bujar Nishanit Që Beniada Nuk Rreshti Së E Përmenduri Në BBV

 

Para se të bëhej pjesë e Big Brother Vip, Beniada njihej nga mediat si mbesa e ish Presidentit, Bujar Nishani. Mirëpo, pas hyrjes në shtëpinë më të famshme epiteti si “mbesa e Nishanit” u harrua dhe Beniada fitoi zemrat e shqiptarëve.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Gjatë gjithë qëndrimit në shtëpi, Beniada në asnjë moment nuk harroi të përshëndeste familjarët e saj, dajë Pashukun dhe të gjithë fisin në Shijak. Pjesë e përshëndetjeve të Beniadës ka qenë dhe vajza e ish-presidentit Bujar Nishanit, Fiona.
“Përshëndes Fiona Nishanin, goca e Bujarit. Është një gocat më inteligjente në Shqipëri”, ka thënë Beniada në një nga përshëndetjet e saja në “ Big Brother Vip”.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Fiona është një vajzë e cila ka qëndruar larg mediave dhe vëmendjes të publikut. Nëse i hidhni një sy Instagramit të Fionës, followrsat e saj janë të paktë, por fotot artistike dhe të bukura nuk mungojnë.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni fotot