Lajmet e fundit

Baba Për Herë Të Parë, Ki Vanç I Vendos Djalit Emrin E Rolit Të Tij Në Serial

 

Aktori i madh turk, që e kemi ndjekur në shumë telenovela, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, stilistja Basak Dizer është në javët e fundit të shtatzënisë dhe çifti do bëhet me djalë.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

 

Mediat turke shkruajnë se ata kanë vendosur ta quajnë djalin Kurt Efe. Këtë emër Tatlitug mbante në serialin “Kurt Sejit dhe Sura”, i transmetuar në Shqipëri vite më parë. Aktori dhe bashkëshortja e tij kanë treguar se kanë zgjedhur këtë emër pasi janë njohur gjatë xhirimeve të këtij seriali.

 

“Është një ndjenjë shumë e mirë, jemi shumë të lumtur. Zoti i dhëntë fëmijë çdokujt që e dëshiron. Është një proces i ri për ne. Ardhtë shëndoshë”, është shprehur Tatlitug për djalin