Lajmet e fundit

Çfarë Ndodhi? Pasi U Largua Me Bujë Nga Portokallia, Flor Binaj Del Me Reagimin E Fortë Dhe Shpërt.Hen Keq

 

Aktori i njohur Flor Binaj është shumë aktiv për sa i përket kauzave sociale, ku ka reaguar herë pas here.
Pak ditë më parë Binaj dha përfundimisht dorëheqjen nga Portokallia duke treguar se kishte një tjetër mision.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ditën e djeshme aktori ka reaguar për vendimin që ka marrë Gjykata për Bojken Lakon i cili ishte dënuar me tre vjet bur.g vetëm se kishte bërë disa ndërtime në studion e tij muzikore.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“E njëjta qeveri që jep legalizime për ndërtime disa katëshe pa leje, dënon 3 vite b.urg se hapi 4 dritare pa leje. Turp! Edhe drita e dielli është e paligjshme për këta shpirtzinj”, shkruan Binaj.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..