Lajmet e fundit

Milionerja shqiptare tregon për Kosovën: Aty në mëngjes, drekë edhe darkë vetëm flasin për…(VlDE0)

 

Leonora Popaj, sipërmarrëse, ka treguar se çfarë i ka bërë përshtypje kur ka ardhur në Kosovë.

 

E ftuar në emisionin “Jeto me Orën”, në RTV Ora, tha se në Kosovë, në mëngjes, drekë dhe darkë flitej për s eks.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Nga Franca, në Londër e më pas në Kosovë, njihuni me sipërmarrësen që po korr sukses në gastronomi
“Fokusi kryesor është te se ksi. Kur kam ardh në Kosovë, dola me shoqe, në mëngjes flitet për s ek s, në mesditë për se ks, në mbrëmje vetëm për s ks. Këtu po flasin vetëm për s e ks.”- tha ajo.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..