Lajmet e fundit

Nuk Do Ta Besoni Kur Te Shikoni Kete Foto Te Eli Fares.Shikoni Se Si Dukej Ajo Para 31 Vitesh

Advertisement

 

Eli Fara eshte nje nga kengetaret me te dashura per publikun e saj pervec zerit te bukur ajo eshte dhe nje femer e bukur.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ajo ditën e sotme ka ndarë në Instagram një foto të saj 31 vite më parë dhe duket si një ikonë e modës dhe bukurisë të atyre viteve si gjithmon e bukur dhe plot sharm.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ja cfare shkruan ajo:”1989!Korçë”, shkruan krah fotos ku Eli ka qenë 22 vjeç dhe tiparet e saj janë mjaft dominuese dhe harmonike me fytyrën.
Ne i urojme dite te bukura.

Advertisement