Lajmet e fundit

100 mijë € për kokën e Albin Kurtit, Gjykata merr vendim për mërgimtarin…!FOTO

 

Organet e drejtësisë kanë marrë vendim rreth mërgimtarit, Kujtim Kurti i cili kishte k ërcënuar përmes një postimi në Facebook kryeministrin, Albin Kurti.

 

“100 mi kush vr et Albin Kurti!!”, kishte shkruar në llogarinë e tij në Facebook Kujtim Kurti nga Prizreni.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Ky i fundit, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se janë mbyllur h etimet ndaj tij.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Ai ka bërë një urdhër ndëshkimor nga Gjykata Gjermane..Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…