Lajmet e fundit

E Mbani Mend Filmin “Kërcim Dashurie”? Shikoni Si Eshte Kata Ndisur Aktorja Kryesore

 

JENNIFER GREY ESHTE NJE AKTORE AMERIKANE, E CILA NE SHQIPERI DHE NE BOTE ESHTE BERE SHUME E NJOHUR ME ANE TE FILMIT “KERCIM DASHURIE” KU AJO LUANTE KRAH AKTORIT PATRICK SWAYZE.
Megjithate fama e saj mori fund menjehere mbasi aktorja u fiksua mbas oper. acioneve pla. stike te cilat i kane ndry. shuar komplet pamjen. Shikoni me poshte fotot para dhe pas oper. acioneve plas. tike.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ja si dukej aktorja ne vitin 1986. Floke kacurrela dhe hunde te madhe.
Kjo foto eshte e vitit 1987 ne filmin “Kercim Dashurie” ku Jennifer fitoi Globin e Arte ne kategorine e aktoreve me te mira.
Por aktorja vendosi te beje ope. racione ne fillim te viteve 90 duke bere qe te hu. mbasi komplet pamjen e saj te dikurshme. Ndryshimi i madh i pamjes se jashtme, beri qe fansat te mos ta njihnin me dhe te krijonin ant. ipati per aktoren.

 

Per fat te keq menjehere mbas ndryshimeve te saj, asnje nga studiot e medha te filmave nuk i beri me oferta aktores. Karriera e saj u shka. terrua brenda pak viteve. Aktorja tashme 60 vjecare u shpreh para disa kohesh se eshte pe nduar jashte mase shume per op. eracionet qe beri sepse e humbi te gjithe famen e fituar nga “Kercim Dashurie” Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..