Lajmet e fundit

Foto/ Pirro Çako Tregon Ársyen Pse U Nda Nga Ish-Partnerja 25 Vite Më E Re…!

 

Pyetjet për jetën e tij personale futën në kurth kantautorin Pirro Çako. Ái ishte një nga të ftuarit në spektaklin “Në kurthin e Piter Panit” dhe fëmijët nisën ta pyesnin për të ardhmen dhe të kaluarën e tij.

 

Pyetjes “do të bësh një bebe?”, Çako iu përgjigj kështu: “Ky është kurth i vërtetë. Nuk disponoj mekanizëm”. Kujtomë se ndarja e tij nga Sesilia , sipas burimeve erdhi pasi partnerja e tij 25 vite më e re kërkonte që të krijonin një familje.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Fëmijët e spektaklit e pyetën atë edhe për dashurinë, pasi mesa dukej ishin informuar nga prindërit lidhur me të kaluarën e Pirro Çakos.
“Dhe kur je beqar si i martuar je. Besoj te dashuria, por jo te pafundësia”, tha kantautori shqiptar.