Lajmet e fundit

Kopje e Alketa Vejsiut, njihuni me vajzën e prezantueses

 

TIRANË- Prezantuesja Alketa Vejsiu ka qenë gjithmonë diskretë rreth jetës së saj personale dhe familjare. Ajo ka një vajzë dhe një djal, por në televizion nuk flet shumë për ta.

Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Por së fundmi vajza e saj Nikol ka hapur rrjet social Instagram dhe ka marrë vëmendje. Kjo për shkak të ngjashmërisë që ajo ka me prezantuesen.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…