Lajmet e fundit

Arian Çani Befason Me Atë Çfarë Thotë, Tregon Emrin E Politikanit Që Rama Ka Në Plan Ta Bëjë President

 

Arian Çani befason me atë çfarë thotë, tregon emrin e politikanit që Rama ka në plan ta bëjë president

 

Arian Çani befason me atë çfarë thotë, tregon emrin e politikanit që Rama ka në plan ta bëjë president
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Gazetari Arian Çani ka folur për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës, tashmë që mandati i Ilir Metës do të mbarojë.Sipas tij nuk është më lajm fakti që Basha ka dhënë dorëheqje, por fakti se po flitet që Rama po mendon të bëjë atë president.
“Thonë që Rama po mendon seriozisht që të caktojë Bashën President të vendit.Në maj fillojnë zgjedhjet. Nuk e di sa do e bëjë, Po të ishte e vërtetë, do të ishte lojë…”.