Lajmet e fundit

“Biznesi, Më Mirë Vetëm Apo Me Arminën?”, Jonida Maliqi Tregon ‘Sherrin’: Vetë Zot …

 

Në një intervistë të sinqertë për emisionin, i cili ka startuar së fundmi “3shat”, Jonida Maliqi është vënë në siklet me pyetjen e drejtpërdrejtë nga Bora Zemani: Biznesi, më mirë vetëm apo me Arminën?
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

 

Siç dihet, Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani kanë një biznes të përbashkët, një dyqan veshjesh, që vendosën ta menaxhonin të dyja. Por, mesa duket nuk qenka dhe aq e lehtë të jenë ‘dy pronare’, dhe këngëtarja Maliqi na la të kuptojmë se ka pasur edhe konflikte.

 

“E sinqertë… Tani kot si thonë asaj fjalës, vetë zot vetë shkop. Megjithatë bashkëpunimi të lehtëson shumë, sepse deri diku më le të merrem me këngët, me pasionet, me dashurinë e jetës”,- është shprehur Jonida Maliqi për emisionin “3shat”.(R.L/Dosja.al)