Lajmet e fundit

Demokrati Julian Deda: Kandidoj Përballë Veliajt Në Tiranë, Do Ta Heq Se Ai Është…

 

Julian Deda ka shfaqur ambicien për të kandiduar si kryetar bashkie në zgjedhjet e ardhshme elektorale.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Aktori tregon se një nga virtytet e tij që mendon se e favorizon më shumë se Erion Veliajn, është origjina shkodrane.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Lalin e heqim ne… Lali nuk është i përjetshëm. Unë jam anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, por kam 20 e kusur vite që jetoj këtu dhe ti mendon se një Shkodran nuk mund të bëhet Kryetar Bashkie në Tiranë kur u bë njëri nga Ura Vajgurore? Më vjen keq tani, ai është nga Ura Vajgurore dhe u bë, pse mos të bëhet një Shkodran? Unë të paktën nuk kam shitur fiq dhe nuk kam punuar kamerier që të jemi të sinqertë”, tha Deda.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…