Lajmet e fundit

“Është person i padëshirueshëm”, Fifi tregon se Arjola e ka bërë bllok në rrjetet sociale

 

Këngëtarja Fifi e ka zakon të flasë pa dorashka për pyetjet që i bëhen, gjë që herë pas herë sjell diskutime te publiku.Këtë herë ajo zbuloi se cila ish-banore e Big Brother Vip i ka bërë bllok në rrjete sociale.

 

Teksa Monika ishte e ftuar sot në emisionin “Dielli dhe hëna”, telefonoi Fifin për një rreng, ndërsa në fund të telefonatës, Fifi i tha Monikës se kishte njerëz të padëshiruar në ditëlindjen e kësaj të fundit.

 

E pyetur se cilët ishin njerëzit e padëshirueshëm në festë, ajo tha emrin e Arjola Demirit me arsyetimin se i ka bërë bllok.

Biseda në studio:

Fifi: Kishte njerëz të padëshirueshëm në ditëlindjen tënde

Monika: Kush ishte

Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë

Fifi: Një njëri që ma ka bo bllok është Arjola kshuqë…

Mesa duket, dy ish-konkurrentet e BBV nuk i kanë rregulluar ende marrëdhëniet midis tyre!