Lajmet e fundit

Foto/ Çiljeta e thotë troç: “Dashuria vjen nga stomaku”, gatuaj për Alban Hoxhën

 

Siç dhe mund ta keni ndjekur ditën e djeshme, në puntatën e radhës në “Për drekë me mua” në “E Diela Shqiptare”, ka qenë dita e Çiljetës për të gatuar duke mikëpritur në shtëpinë e saj për drekë, Gent Hafizin dhe Alban Xhihanin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Teksa ka qenë duke përgatitur drekën, Çiljeta është “ngacmuar” nga Blerina Bombaj nëse ajo gatuan për dashurinë (duke mos përmendur emra) ndërkohë që Çiljeta duke qeshur ia ka kthyer: “Unë e di ku do të dalësh ti, po sigurisht që gatuajmë edhe për dashurinë” – ka thënë ajo duke qeshur.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Dashuria vjen nga stomaku” – ka thënë Blerina ndërkohë që Çiljeta ia ka aprovuar.
Pra, rrini të qetë, Çiljeta dhe Alban Hoxha janë shumë mirë bashkë dhe s’ka vend për spekulime se dyshja janë ndarë.