Lajmet e fundit

I Përqafuar Me Zahon, Rama Me Spiropalin Inaugurojnë Stadiumin E Kukësit…

 

Edi Rama i shoqëruar nga djali i tij i vogël Zaho dhe ministret Elisa Spiropali e Evis Kushi, kanë marrë pjesë në inagurimin e stadiumit të ri të Kukësit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Kryebashkaiku kuksian dhe Presidenti i Nderit i Kukësit, Safet Gjici, u ka dorëzuar atyre fanellat e ekipit të tij me numrin 10, teksa të pranishëm në këtë ceremoni janë edhe Presidenti i FSHF-së Armand Duka dhe homologu i tij nga Kosova Agim Ademi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Stadiumi i ri i Kukësit u bë falë investimit të qeverisë shqiptare dhe Federatës Shqiptare të Futbollit, teksa në orën 20:00 do të zhvillohet ndeshja e parë mes Kukësit dhe Laçit.