Lajmet e fundit

Këto janë 3 vajzat e famshme shqiptare në super formë për këtë verë dhe pritet të çmendin mbarë publikun…

Advertisement

 

Ditën e djeshme është përzgjedhur cila nga femrat e famshme shqiptare është më terheqësja dhe më në super formë. Kjo përzgjedhja është bërë nga votat e dhëna në revistën Class dhe rezultatet janë këto:

 

Fashionistja Lori Hoxha qëndron në vend të parë, me 290 vota. Vlen të theksohet se Lori nuk bën palestër, dhe nuk mban dieta .

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Në vend të dytë pas Lorit renditet modelja Megi Ndokaj, me 94 vota.

 

Vetëm me një votë më pak më 93 vota, vjen moderatorja Elita Rudi. Ju i votuat dhe besoj jeni dakord me këtë zgjedhje.

Advertisement
Advertisement