Lajmet e fundit

Dalin të palarat/ Ja pse u ndanë Semi dhe Bojken Lako…!

 

Gazetari Ben Blushi ka ndarë pjesëza nga takimi me Bojken Lako. Në faqen e tij në Facebook, Blushi ndan fragmente të bisedës me artistin, e në një pjesë flitet edhe për ndarjen me Semi Jaupajn.Lako tregon se tashmë jeton vetëm me të ëmën e që nga ndarja ka marrë shumë mesazhe nga vajzat.

 

Arsyeja e ndarjes me këngëtaren ishte diferenca e moshës.Blushi: Po tani me kë jeton? Bojken Lako: Që kur u ndava me Semin, jetoj me mamin Ben Blushi: Pse u ndave, e pyeta, ajo ishte vajzë e mirë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Lako: E mirë ishte, po kishim diferencë. Ajo 26 unë 47 Ben Blushi: Si është të jetosh me mamin? Lako: Shumë mirë, tha Bojken. Tani më shkruajnë shumë vajza në instagram.

 

Ben Blushi: I takon? Lako: Kur kam kohë.Kujtojmë se Semi foli shumë herë kur ishte në BBV për marrëdhënien me Bojkenin dhe të dy kishin vendosur të mbeteshin miq të mirë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Para lidhjes së gjatë me Semin, Bojkeni ka qenë i martuar me Olesia Dukën, dentisten e VIP-ave e cila vetëm pak ditë më parë ka lënë qelinë për shkak të mashtrimit ndaj shumë biznesemenëve dhe qytetarëve.