Lajmet e fundit

Motra e Emina Cunmulajt kërkon falje publike/Puthi Posterin e Vucicit

 

Gjatë javës së kaluar, Aleksandër Vucci u zgjodh si president i Serbisë për herë të tretë. Ish-ministri i Sllobodan Millosheviq duket të ketë përkrahës edhe në mesin e shqiptarëve, e një prej tyre motra e modeles së njohur, Emina Çunmulajt.

 

Kjo vajzë quhet Pepi. Në një fotografi e cila u publikua në profilin e Instagramit të saj, ajo shihet duke puthur posterin e presidentit serb.“E ardhmja është e ndritur”, kishte shkruar ajo krah fotos.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo u kritikua jashtëzakonisht shumë për gjestin e bërë, duke marrë parasysh historinë e shqiptarëve me Serbinë.Pas kritikave, ajo ka reguar dhe ka dhënë shpjegimin e saj, ku edhe ka kërkuar falje nga shqiptarët por që veprimin e saj e ka lidhur me “sarkazmë”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Pepi, prej kohësh jeton në Beograd, ku edhe është e angazhuar në firmën e saj të konsulencave në botën e biznesit dhe ka patur mjaft sukses.Duket se trysnia e krijuar në rrjetet sociale nga ana e komentuesve shqiptarë kanë ndikuar tek ajo dhe është penduar. Ndoshta e ka bërë për efekt Instagrami, ose ndoshta nuk ka gënjyer.