Lajmet e fundit

Në Zi Presidenti Meta/ Ka Humbur Njeriun E Dashur: Iku Para Kohe Të Prehet Në Paqe!

Advertisement

 

Në Zi Presidenti Meta/ Ka Humbur Njeriun E Dashur: Iku Para Kohe Të Prehet Në Paqe!
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka dërguar një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-zyrtarit të LSI-së , Ilir Dashi. Kreu i shtetit thotë se në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta vd iq miku i paharruar.

 

Ai ngushëllon familjarët, miqtë e kolegët. Statusi i Presidentit Meta: I prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut të paharruar, Ilir Dashi. Shumë dhembje për ndarjen e tij nga jeta, në kulmin e energjive dhe angazhimeve të shumta.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ngushëllimet më të ndjera familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij! Të prehet në paqen e merituar!
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement