Lajmet e fundit

Pas 18 Vitesh Iku Nga Portokallia/ Ja Puna Që Do Bëjë Tani Flor Binaj

 

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj ka njoftuar përmes një postimi në rrjetet sociale se rrugëtimit 18-vjeçar të tij në spektaklin e ‘Portokallisë’ i ka ardhur fundi.

 

Binaj bën të ditur se tashmë karriera e tij do të marrë një kthesë të madhe dhe nuk lidhje aspak me protestat ku ai ka qenë pjesë apo me krijimin e një partie të re.

 

Ai njofton se do t’i përkushtohet çështjes së mbrojtjes së të drejtave të autorit.