Lajmet e fundit

Albi Nako nuk harron dot Klaudia Pepën, mban akoma fotot e saj në ambientet ku qëndron, si reagon Alba…

Advertisement

 

Ata ishin një nga çiftet më të preferuara të showbizit shqiptar, por martesa e tyre mori fund dhe të dy thanë se kanë mbetur miq. Po flasim për koreografin e njohur shqiptar Albi Nako dhe balerinen me famë ndërkombëtare Klaudia Pepën.

 

Muaj pas divrocit të tyre, u përfol se Albi ka rigjetur dashurinë dhe është në një lidhje me Alba Hoxhën, balerinen kryesore të trupës së tij të baletit.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement

 

Albi ka thënë se me Albën kanë vetëm marrëdhënie pune dhe miqësore, por detaje të ndryshme kanë treguar se në fakt mes tyre ka diçka më shumë. Gjithsesi diçka është e sigurtë në këtë mes, Alba nuk është xheloze për Klaudian.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Në klipin e fundit të Elvana Gjatës, kjo e fundit ka publikuar video nga provat, ku shfaqet në ambientet e punës së Albi Nakos e në sfond duket qartë fotoja gjigande e Klaudia Pepës. Madje në video shfaqet gjatë provave edhe Alba.

Advertisement
Advertisement