Lajmet e fundit

Albi Nako nuk harron dot Klaudia Pepën, mban akoma fotot e saj në ambientet ku qëndron, si reagon Alba…

 

Ata ishin një nga çiftet më të preferuara të showbizit shqiptar, por martesa e tyre mori fund dhe të dy thanë se kanë mbetur miq. Po flasim për koreografin e njohur shqiptar Albi Nako dhe balerinen me famë ndërkombëtare Klaudia Pepën.

 

Muaj pas divrocit të tyre, u përfol se Albi ka rigjetur dashurinë dhe është në një lidhje me Alba Hoxhën, balerinen kryesore të trupës së tij të baletit.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Albi ka thënë se me Albën kanë vetëm marrëdhënie pune dhe miqësore, por detaje të ndryshme kanë treguar se në fakt mes tyre ka diçka më shumë. Gjithsesi diçka është e sigurtë në këtë mes, Alba nuk është xheloze për Klaudian.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Në klipin e fundit të Elvana Gjatës, kjo e fundit ka publikuar video nga provat, ku shfaqet në ambientet e punës së Albi Nakos e në sfond duket qartë fotoja gjigande e Klaudia Pepës. Madje në video shfaqet gjatë provave edhe Alba.