Lajmet e fundit

E fejuar me inxhinierin nga Londra, Eni Vasili zbulon të vërtetën

 

Eni Vasili është një ndër gazetaret më të suksseshme në Shqipëri. Ajo simpatizohet shumë për pozivitetin që trasmeton dhe këmbënguljen që ka për t’i çuar situatat deri në fund.

 

Por shumë pak persona janë ata që kanë një informacion për jetën private të Enit. Së fundmi, Vasili është në një lidhje me një inxhinier që jeton në Londër, i cili është kthyer në Tiranë për shkak të gazetares.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo është ftuar gjatë mbrëmjes së djeshme në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ nën moderimin e Rudina Dembacaj dhe ka vazhduar ta ruajë jetën e saj hermetike pavarësisht pyetjeve që i janë bërë.
Një pjesë e bisedës:
Eni Vasili: Jo më kot portalet nuk flasin për mua. Unë nuk flas për veten dhe në përgjithësi nuk më pëlqen që jetën private ta bëj publike.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Rudina Dembacaj: Unazën se besoj ta kesh blerë vetë.

Eni Vasili: Dhe ta kem blerë vetë, cfarë problemi ka? Nuk i bën ndonjëherë dhurata vetes Rudina?

Rudina Dembacaj: I bëj, por jo tek ky gisht (i majti), por tek ky tjetri (i djathti).

Eni Vasili: Do që ta ndërroj atëherë.

Rudina Dembacaj: Sa kushtoi?

Eni Vasili: Ky është sekret.