Lajmet e fundit

Foto/ Cubi zbulon arsyen e vërtetë dhe të sinqertë përse nuk e ftoi Elionën në dasmë dhe nuk i vemë dot faj…

 

Ditën e sotme, ishte moderatori Turjan Hysko, që përmes një postimi në “Instastory” dha lajmin se aktorja e “Apartamenti 2 Xl”, e njohur si Cubi ishte bërë nuse. Ajo shfaqej e veshur me një fustan të bardhë, teksa po priste përpara altarit me lulet në duar.

 

Por në dasmën e organizuar sot, Esmeralda Metkaj, e njohur ndryshe si Cubi, nuk kishte ftuar disa nga miqtë dhe kolegët e saj. Ishte pikërisht Eliona Pitarka, e cila shfaqej shumë e mërzitur se nuk ishte pjesë e ceremonisë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“S’te vjen turp që nuk më ftove” – i shkruan aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka, koleges në foton e publikuar në profilin e saj.

 

“Të më vije në dasmë lakuriq, ashtu siç e ke zakon ti” – i është përgjigjur me humor Cubi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Por kjo nuk ka qënë një dasmë e organizuar prej vërteti, pasi bëhet fjalë për xhirimet e emisionit të ri që do të nisë në televizionin “Klan” në sezonin e ri televiziv.