Lajmet e fundit

Foto/ Djali i presidentit Thaçi kapet mat me vajzën e politikanit të njohur

 

Endriti është një nga fëmijët e politikanëve më të përfolur për jetën e tij private nëpër mediat rozë. Ai është djali i presidentit Thaçi ku komentohet për lidhjet që ai krijon me vajzat e njohura të ekranit, modele dhe aktore.

Ditën e sotme Endri është parë në shoqërinë e vajzës së nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Hazirit. Ai dhe Lotina janë fotografuar në një nga lokalet e Kosovës.

 

Megjithatës mes Endritit dhe Lotinës mund të ketë thjesht shoqëri, pavarësisht se baballarët e tyre iu takojnë grupeve të kundërta politike.

Nga ana tjetër edhe Lotina është shumë e komentuar në media e rrjete sociale jo vetëm si vajza e Lutfi Hazirit, por edhe për fotot e saj provokuese që tërheqin gjithnjë vëmendjen.