Lajmet e fundit

Foto/ Kjo vogëlushe në foto sot është një nga artistet më të suksesshme, a gjeni dot se kush është

 

Kjo vogëlushe ndoshta nuk e kishte përfytyruar as në ëndrrat e saj të fëmijërisë se një ditë do të bënte padjeshka apo do të ishte një nga balerinat më të mira në Shqipëri. Bullafiqe dhe me bishtaleca, vogëlushja në foto është balerina Enada Hoxha.

 

Foton e ka postuar vetë Enada në rrjetet sociale në ditën e saj të lindjes, duke theksuar se ndihet ende 10 vjeçe, aq sa është në atë foto. “Është ditëlindja ime! Ndihem e bekuar..ndihem si 10 vjeçe” – ka shkruar Hoxha.

 

Balerina dhe bashkëshorti i saj Gerd Vaso, prindër të një djali, prej shumë vitesh tashmë janë të pandarë si në skenë edhe në jetë.