Lajmet e fundit

Nuk i kemi parë më kurrë bashkë që nga ajo ditë! Koha kur Monika Kryemadhi dhe gruaja e Lulzim Bashës ‘harboheshin’ nëpër festa…!

 

Nuk i kemi parë më kurrë bashkë pas asaj feste luksoze. Bëhet fjalë për kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhin dhe bashkëshorten e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Bashës, Aurela Bashën.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Vite më parë bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela Basha ishte e ftuar në ditëlindjen e Monika Kryemadhit, një festë tejet luksoze, me të ftuar vetëm nga bota e biznesit. Të kapura dorë për dore është bashkëshortja e Lulzim Bashës ajo që udhëheq vallen dhe pas saj e ndjek Mona e cila duket si në delir.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Duhet theksuar se ditëlindja e Monikës në atë vit ishte më e komentuara dhe kryefajala e mediave shqiptare.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…