Lajmet e fundit

Nusja e nipit të Enver Hoxhës sulmon Fevziun dhe del kundër studentëve: Mblodhi aty një tufë kllounësh

 

Rezarta Shkurta ka reaguar në instagram lidhur me protestate fundit që kanë pushtuar vendin. Sipas saj, mospranimi i studentëve të dialogojnë me Ramën është kapriço e tyre.

 

“Diçka nuk kuptoj unë. Kryeministri i Shqipërisë thotë: Do i plotësojë çfarë kërkoni por hajdeni të dialogojmë dhe rinia vazhdon akoma në PROTESTË? Deri dje isha me studentët, sot mendoj se po bëjnë kapriço…

 

Mos të flas për Fevzon që krijon një panel kllounësh cirku, që i kërkojnë llogari Kryeministrit pse nuk ka bërë në kohë rekord një Shqipëri perfekte kur jo më larg se dje ishte turp të vije rripin e sigurimit…”, shkruan ajo.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ndërsa më tej shkruan se nuk ka asnjë bindje politike por gjithsesi është PRO dialogut.