Lajmet e fundit

Video/ Dolën fjalë se Eni Vasili ishte fejuar me konsullin rumun në Tiranë, moderatorja tregon çfarë ka ndodhur në të vërtetë…!

 

Para 10 vitesh, gazetarja dhe moderatorja shqiptare Eni Vasili u përfol se ishte e fejuar me konsullin e Rumanisë. Në 2011, ajo nuk e përgënjeshtroi këtë lajm, por dje në “Mos i fol shoferit” në Ora News ka zbuluar të gjithë të vërtetën.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Eni Vasili: Ka qenë një budallallëk gazetash. Nuk e di, doli nëpër Tiranë, filloi të flitej për këtë gjë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Kisha bërë vetëm një intervistë me konsullin e Rumanisë në Tiranë dhe një mëngjes zgjohem dhe mamaja ime me thotë, ka dalë një gjë në gazetë. Por nuk ka qenë e rëndësishme, s’ka patur asgjë të vërtetë. Nuk u lodha as ta përgënjeshtroja, nuk ia vlente.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…