Lajmet e fundit

Çfarë i bëri bashkë Arjola Demirin dhe Edi Ramën?

 

Arola Demiri është njëra ndër ish banoret e “Big Brother VIP”, më të komentuarat.E pas daljes nga aty, ajo ka filluar angazhimet profesionale të saj, shkruan lajmi.net.

 

Aktorja shqiptare është po ashtu mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe e video të ndryshme nga përditshmëria.Arjola mundohet që gjithmonë të jetë sa më afër ndjekësve të saj.

 

Së fundi, ajo ishte pjesë e një iftari të organizuar në “Pallatin e Kongreseve”.Nga aty ajo ka postuar edhe një fotografi krahë kryeministrit, Edi Rama, ku ka bërë një mbishkrim mjaft të veçantë.

 

“Me një artist të përjetshëm”, ka shkruar artistja derisa kanë pozuar duke buzëqeshur./Lajmi.net/