Lajmet e fundit

Futet maniaku në dhomën e masazhit, Albana Osmani tregon historinë e tmerrshme kur i fut duart…

 

E ftuar në emision , moderatorja shumë e dashur për publikun, Albana Osmani ka treguar një histori të ndodhur vite më parë, në një udhëtim në Turqi, ku ndodhej së bashku me Amin dhe Ermalin. Në dhomën e masazhit, masazhatori ishte një maniak i cili kishte bërë veprime të pakëndshme.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Futem në dhomën e masazhit, isha me bikini, ai zotëria teksa masazhonte këmbët lëshonte pasthirrma. Vajti deri afër të pasmeve dhe vazhdonte me pasthirrma.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Një t’u ngritur unë, ja futa një shkelm”, tregoi Albana duke e improvizuar skenën. Moderatorja më pas kishte dalë nga dhomë e masazhit duke bërtitur dhe tregoi se Ermali i kishte dhënë një mësim të mirë manjakut.