Lajmet e fundit

Kryebashkiaku feston sot ditëlindjen, publikon foton krah bashkëshortes dhe të birit

 

Sot është një ditë e veçantë për familjen e kryebashkiakut pasi kryetari i tyre dhe i Tiranës, Erion Veliaj feston ditën e lindjes.

 

Në shenjë falenderimi për të gjithë ata që e kanë uruar, Veliaj ka postuar një foto së bashku me bashkëshorten Ajola Xoxa dhe djalin e tyre të vogël Kajan.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

‘Shumë faleminderit të gjithëve për urimet, jeni një bekim i vërtetë?? E çmojmë përditë mbështetjen tuaj e ju duam pafund – Eri, Ajo & Kai ??’-shkruan kryebashkiaku në rrjetet sociale.

 

Mesa duket kjo është ditëlindja më e bukur për Veliajn pasi tahsmë janë tre, po festojnë festat me djalin e tyre Kajan në krah.