Lajmet e fundit

Ndryshe nga ajo e vogla që shfaqej në klipet e mamit dhe babit! Njihuni me Erën, vajzën bukuroshe të Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit

 

Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi janë dy emra të cilët publiku shqiptar i njeh shumë mirë. Për vite me radhë kemi shijuar muzikën e tyre megjithëse së fundmi nuk i shohim më në ekran.

 

Ajo ka jetuar e studiuar në disa vende të botës si Londër, ShBA dhe Kinë, ndërsa ndan me miqtë që e ndjekin foto e momente nga udhëtimet e saj.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Për jetën e saj private thuhet se është në një lidhje dashruie me një djalë shqiptar por ende nuk është bërë i ditur identiteti i tij. Momentalisht vajza kinge e dy artistëve ndodhet në Tiranë me rastin e festave të fundvitit, dhe e viziton shpesh Shqipërinë në kohë pushimesh.