Lajmet e fundit

Olta Gixhari urren barazinë gjinore: Dua një mashkull që të jem e varur monetarisht dhe për çdo gjë

Advertisement

 

Aktorja Olta Gixhari e ftuar ditën e djeshme në emisionin “Thumb”, ka rrëfyer se e urren barazinë gjinore duke u shprehur se dëshiron të jetë e varur nga mashkulli që do ketë në krahë që ai ta bëjë të ndihet femër.

 

“Unë i respektoj shumë rregullat e femrës. Nuk më pëlqen barazia gjinore. E urrej barazinë gjinore. Ne duam barazi gjinore të shtrembër, e duam por lekët burrit ja marrim. Lere se çfarë themi ne por çfarë ndodh përreth. E duan por i pyesin për lekët tek banka.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Unë dua një mashkull që të jem e varur nga ai jo vetëm monetarisht por për çdo gjë. Unë kam dëshirë të ndihem femër. Sot janë ngatërruar këto gjëra, po ndërrohen pozicionet, s’po merret vesh kush është femër kush është mashkull”- është shprehur Olta.

Advertisement
Advertisement