Lajmet e fundit

Oriola Marashi i bën surprizën e veçantë Sonila Meços. Çfarë i lidh ato të dyja me njëra-tjetrën?

 

Moderatorja e njohur dhe e preferuar e gjithë shqiptarëve, Sonila Meço pas një periudhe të gjatë larg ekranit, është rikthyer sërish. Gjithashtu, ajo çfarë vihet re më shumë është se Sonila kohët e fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale.

 

Ajo në postimin e fundit në “Instagram” shfaqet me një buqetë me lule në duar dhe bën të ditur se këtë surprizë ja ka bërë Oriola Marashi.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

“Kur surprizën ta bën një vajzë e lindur për të marrë lule nga mëngjesi në darkë. Sa i bukur mund të jetë viti kur lulet e Krishtlindjes t’i dhuron Oriola Marashi, shkruan Sonila.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Rikujtojmë se moderatorja është mikeshë me të ëmën e Oriolës, Xhoi Jakaj dhe të dyja punojnë në Ora News.