Lajmet e fundit

“Të ketë X6, shtëpi dhe fabrika”, ja dhëndri i preferuar i Rita Latit

 

Aktorja e humorit Rita Lati nuk i ka kursyer batutat e saj. E ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ së bashku me të bijën moderatoren Roza Lati, aktorja është gjendur përballë disa pyetjeve pikante ku iu është përgjigjur me shumë batuta.

 

Vetëm për 5 sekonda ajo duhet t’i përgjigjej pyetësorit. E pyetur se cilët meshkuj i pëlqejnë më shumë, Roza u përgjigj: “Meshkujt me karakter, vetëbesim dhe me tatuazhe”.Por ndryshe u përgjigj Rita kur u pyet për 3 karakteristikat që duhet të ketë një djalë për të qenë ideal për Rozën.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Të ketë tre X6-a, të ketë fabrika dhe 14 shtëpi në plazh”, u përgjigj Rita.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…