Lajmet e fundit

Foto/ Linda Rei shkon pa mbathje në party, hap këmbët dhe i del “zogu” sheshit

 

Linda Rei është një ndër personazhet më të përfolur nga mediat shqiptare. Edhe pse mbas mbarimit të spektaklit “Dance with me” ajo u zhduk nga ekrani ,Linda është shumë aktive në rrjetet sociale.

 

Së fundmi ajo ka dalë me shoqërin për tu argëtuar dhe fotot e nxehta nuk kanë munguar në llogarinë e saj Instagram. Linda ka publikuar një foto ku shihet me një fustan të kuq dhe me një vodlka mes këmbëve.

 

Mirëpo detaj që na zunë syt është se Linda nuk ka veshur të brendshme dhe dashur pa dashur i ka dalë sheshit zona intime.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…