Lajmet e fundit

Saimiri kujton Bora Zemanin/ Kishte turp dikur te Top Channel, e quaja vajza me kombinoshe….

 

Në emisionin “Ëndërrtjerrësit” në Top Channel, dje tema kryesore ishte diskutimi për emisionin “Fiks fare” që nga fillimi i transmetimit para dy dekadash.

 

Të ftuarit në këtë program javor ishin bashkëpunëtorët që kanë kontribuar në suksesin e emisionit vit pas viti, duke përfshirë edhe Bora Zemanin. Velinat dikur kanë qenë pjesë e rëndësishme e emisionit, të cilat e kanë patur këtë eksperiencë si një derë të hapur për shanset në TV.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Një ndër to ishte edhe Bora, e cila sot drejton “Përputhen”. E pyetur lidhur me pikënisjen e këtij rrugëtimi, ajo shpreh se e vlerëson shumë shansin që iu dha, por nuk ishte kurrë vetvetja.

 

“Shiko, kam qenë shumë e turpshme, shumë e ndrojtur dhe shumë e tërhequr. Nuk është se isha shumë tipi i velinës. Nuk e gjeja shumë veten”, u shpreh Bora.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

“E kisha lënë shkollën e baletit, se nuk më pëlqente më. Nuk e shikoja veten shumë mirë dhe nuk e bëja dot këtë gjë. Mirëpo kur u dha kjo mundësi u gëzova shumë, sepse ishte një trampolinë e madhe për punën në televizion”, shtoi ajo.

 

Ish-moderatori i Fiksit, Saimir Kodra, bëri shaka me Borën duke u shprehur se për një vit ajo ka veshur vetëm streçe, se nuk kishte qejf të tregonte trupin. “Donte të dilte me kominoshe”, shtoi me shaka.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…