Lajmet e fundit

Video e Alba Hoxhës po bën xhiron e rrjetit, reagimi i Albi Nakos tregon më së miri dashurinë që ka për të…

 

Alba Hoxha është një balerinat më të njohura shqiptare, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale me video e foto ku tregon herë pas here edhe talentin e saj. Jemi mësuar të shohim videot e saj ku tregon se shpesh herë nuk ka nevojë të përdorë duart, por këmbët si një profesioniste e vërtetë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Para pak javësh ajo ka postuar një video ku afrohet të marrë një tortë tek dollapi i bufesë dhe më pas e mbyll me këmbë, pasi i ka duart e zëna.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

E siç duket kjo video nuk ka tërhequr vetëm vëmendjen e fansave shqiptarë, por edhe atyre ndërkombëtarë. Epo që videon ta shpërndajë faqja e madhe 9GAG nuk është diçka e vogël, apo jo?