Lajmet e fundit

Detajet nga jeta familjare e Rudinës, çfarë po ndodh me të dhe bashkëshortin

 

Rudina Magjistari gjithnjë është treguar hermetik sa i takon jetës së saj familjare. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

 

Por sot na ka treguar se ajo ka plot 10 vite me bashkëshortin e saj, dhe sa sa shumë e vlerëson atë dhe se sa shumë e do, e ka treguar në këtë dedikim… “10 vite bashkë.

 

10 vite të mrekullueshme dashurie e bekimesh! Gëzuar përvjetorin jeta ime, bashkëshorti im më mbështetës, babai model e shoku më i mirë. Je shkëmbi im e mbështetja më e sigurt. Përgjithmonë! Të dua pafund, i shtrenjti im!“, ka shkruar Rudina. Ju ftojm ta shikoni videon me poshte./