Lajmet e fundit

E Dhimshme! Shkoj Për Të Marr Dru Për Dimër Për Familjen, Ja Çka I Ndodhi Djaloshit Shqiptar..!!

 

E dhimshme! Shkoj për të marr dru për dimër për familjen, ja çka i ndodhi djaloshit shqiptar..!!

 

Një person humbi tragj.ikisht je.tën këtë të martë në Patos, pasi traktori që drejtonte u për.mbys. Ngj.arja, sipas policisë, ndodhi rreth orës 11:05 në fshatin Drenie.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Vik.tima është një 39-vjeçar me iniciale B.T. Rrethanat e ngj.arjes së rë.ndë mbeten të paqarta. Një grup het.imor po punon për zbar.dhjen e plotë të saj.Ngushllime familjes dhe gjith atyre te cilet e kan njohur,shpresojm qe raste te tilla mos te ndodhin asnjhere…Pamjet ne linkun me poshte.